Andrej MlinarŔÝk


Our produkujeme svatební videa, kde akce a inteligentní humor střídá skutečnou romantiku v dechberoucím mixu těch nejlepších záběrů z vaší svatby. Navíc je možné, že se během důležitých chvil svatebního dne bude objevovat tam, kde nemá, a tak třeba můžete přijít fotky prstýnků, protože kameraman se zrovna v té chvíli objeví fotografovi v záběru… Zvažujete-li tedy tuto variantu, zkuste minimálně zabrouzdat na internetu a vypátrat tipy a triky master to, aby měl „váš kameraman všechny potřebné záběry, beer nenarušil vzácné a neopakovatelné chvíle vašeho velkého dne.

Dokáže zachytit váš svatební bedroom, tak abyste se rádi na něj dívali i za několik let. Na tento váš velký den je velmi důležité si vybrat svatebního kameramana a svatebního fotografa, který dokonale ovládá svůj obor, pracuje s profesionální technikou, zná svatební tradice an umí rychle reagovat na dané změny v průběhu svatba video svatebního dne. Během příprav novomanželů se svatební fotograf a kameraman snaží nerušeně zachytit atmosféru, tak abychom nerušili a přitom měli vysoce kvalitní an umělecké záběry. V průběhu dne vám rádi poradíme jak si svatební den zorganizovat tak, abychom měli dostatek času i na externí ​​fotografování a filmování.

Pro svatební fotografování kombinujeme aranžované svatební fotky s náměty tak trochu méně konzervativními an odlehčenými, podle spontánních nápadů fotografa či svatebčanů, nálady a možností, vždy beer po domluvě. I přestože se snažíme každou svatbu domluvit přímo na míru dle přání snoubenců, pokusili jsme se pro vás připravit orientační svatební fotografické balíčky, abyste si mohli udělat lepší představu možných variantách. Toto je vhodné pro každého, kdo se účastnil svatby, rád si připomene svatební bedroom a třeba tam zahlédne sám sebe.